طی مراسمی که امروز صبح از طرف بسیج دانش آموزی برگزار شد 352 نفر از دانش آموزان مقطع دبیرستان در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

سرگردغلامرضا عبدالحسینی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی کنگاور در مراسم بدرقه این دانش آموزان به مناطق عملیاتی اظهار داشت : نسل جدید تشنه معرفت پاك و اصیل جبهه و جنگ و دلاورمردی انسان‌هایی است كه از تمام علایق دنیا بریدند و برای حفظ نظام و ارزش‌های اسلامی از خودگذشتگی را به حد اعلاء رساندند.

وی ادامه داد: سفر به مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور حركتی ارزشمند است كه انقلاب و نظام را در مقابل دشمنان بیمه می‌كند و حس اقتدار و شهادت طلبی را در نسل جوان همیشه زنده نگه میدارد.

عبدالحسینی تعداد دانش آموزان را 350 نفر اعلام کرد و ادامه داد: هفت اتوبوس جهت انتقال این عزیزان به مناطق عملیاتی گیلان غرب در نظر گرفته شده است که انشاالله در مدت دو روز بتوانیم از مناطق در نظر گرفته شده بازدید به عمل آوریم.

فرمانده حوزه دانش آموزی اظهار داشت:در ابتدا از مناطق عملیاتی بازی دراز دیدن خواهیم کرد و مقصد بعدی دانش آموزان را منطقه عملیات مرصاد در نظر گرفته ایم؛همچنین در پایان از مناطق سرپل ذهاب هم بازدید خواهیم داشت.
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: راهیان نور، دانش آموزان،

تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 | 11:19 ب.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات


به گزارش حوزه بسیج دانش آموزی، مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در ناحیه کنگاور و هیات همراه از حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده کنگاور بازدید و سرکشی به عمل آوردند. در این بازدید فرمانده حوزه بسیج ضمن ارائه گزارش از فعالیتهای بسیج دانش آموزی وقسمت عقیدتی نظارت از حضور مسئولین محترم تشکر نمودند. درادامه مسئولین محترم ضمن بررسی عملکرد قسمت عقیدتی ونظارت حوزه بسیج از زحمات فرمانده حوزه بسیج ومسئولین قسمت نمایندگی ولی فقیه حوزه بسیج در راستای انجام وظایف محوله تشکر وقدردانی نمودند.


طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: حوزه نمایندگی، نمایندگی ولی فقیه،

تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 | 12:10 ب.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
رهبر انقلاب در نامه‌ای به روسای قوا، سیاست‌های کلی محیط زیست را ابلاغ کردند.
ایجاد نظام یكپارچه ملّی محیط زیست/ تقویت دیپلماسی محیط زیست/ تهیه اطلس زیست‌بوم كشوربه گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، در نامه‌ای به روسای قوا، سیاستهای کلی محیط زیست را ابلاغ کردند. 

ایجاد نظام یکپارچه ملّی محیط زیست، مدیریت هماهنگ و نظاممند منابع حیاتی، جرم‌انگاری تخریب محیط زیست، تهیه اطلس زیست‌بوم کشور، تقویت دیپلماسی محیط زیست، گسترش اقتصاد سبز و نهادینه سازی فرهنگ و اخلاق زیست محیطی از جمله محورهای ابلاغیه رهبر معظم انقلاب اسلامی است. 

متن سیاستهای کلی محیط زیست که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده، به این شرح است: 

بسم‌ الله‌ الرّحمن ‌الرّحیم

سیاست‌های کلی محیط زیست 

۱ـ مدیریت جامع، هماهنگ و نظاممند منابع حیاتی (از قبیل هوا، آب، خاک و تنوع زیستی) مبتنی بر توان و پایداری زیست‌بوم بویژه با افزایش ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حقوقی و ساختاری مناسب همراه با رویکرد مشارکت مردمی. 

۲ـ ایجاد نظام یکپارچه ملّی محیط زیست. 

۳ـ اصلاح شرایط زیستی به منظور برخوردار ساختن جامعه از محیط زیست سالم و رعایت عدالت و حقوق بین نسلی. 

۴ـ پیشگیری و ممانعت از انتشار انواع آلودگی‌های غیرمجاز و جرم‌انگاری تخریب محیط زیست و مجازات مؤثر و بازدارنده آلوده کنندگان و تخریب کنندگان محیط زیست و الزام آنان به جبران خسارت. 
۵ـ پایش مستمر و کنترل منابع و عوامل آلاینده هوا، آب، خاک، آلودگی‌های صوتی، امواج و اشعه‌های مخرب و تغییرات نامساعد اقلیم و الزام به رعایت استاندارد‌ها و شاخص‌های زیست محیطی در قوانین و مقررات، برنامه‌های توسعه و آمایش سرزمین. 

۶ـ تهیه اطلس زیست‌بوم کشور و حفاظت، احیاء، بهسازی و توسعه منابع طبیعی تجدید پذیر (مانند دریا، دریاچه، رودخانه، مخزن سد‌ها، تالاب، آبخوان زیرزمینی، جنگل، خاک، مرتع و تنوع زیستی بویژه حیات وحش) و اعمال محدودیت قانونمند در بهره‌برداری از این منابع متناسب با توان اکولوژیک (ظرفیت قابل تحمل و توان بازسازی) آن‌ها بر اساس معیار‌ها و شاخص‌های پایداری، مدیریّت اکوسیستم‌های حساس و ارزشمند (از قبیل پارک‌های ملّی و آثار طبیعی ملّی) و حفاظت از منابع ژنتیک و ارتقاء آن‌ها تا سطح استانداردهای بین‌المللی. 

۷ـ مدیریّت تغییرات اقلیم و مقابله با تهدیدات زیست محیطی نظیر بیابان‌زایی، گرد و غبار بویژه ریزگرد‌ها، خشکسالی و عوامل سرایت دهنده میکروبی و رادیواکتیو و توسعه آینده‌نگری و شناخت پدیده‌های نوظهور زیست محیطی و مدیریّت آن. 

۸ ـ گسترش اقتصاد سبز با تأکید بر: 

۱ـ۸ ـ صنعتِ کم کربن، استفاده از انرژی‌های پاک، محصولات کشاورزی سالم و ارگانیک و مدیریّت پسماند‌ها و پساب‌ها با بهره‌گیری از ظرفیّت‌ها و توانمندی‌های اقتصادی، اجتماعی، طبیعی و زیست محیطی. 

۲ـ۸ ـ اصلاح الگوی تولید در بخش‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی و بهینه‌سازی الگوی مصرف آب، منابع، غذا، مواد و انرژی بویژه ترویج مواد سوختی سازگار با محیط زیست. 

۳ـ۸ ـ توسعه حمل و نقل عمومی سبز و غیرفسیلی از جمله برقی و افزایش حمل و نقل همگانی بویژه در کلان شهر‌ها. 

۹ـ تعادل بخشی و حفاظت کیفی آب‌های زیرزمینی از طریق اجرای عملیات آبخیزداری، آبخوان‌داری، مدیریّت عوامل کاهش بهره‌برداری از آب‌های زیرزمینی و تبخیر وکنترل ورود آلاینده‌ها. 

۱۰ـ استقرار نظام حسابرسی زیست محیطی در کشور با لحاظ ارزش‌ها و هزینه‌های زیست محیطی (تخریب، آلودگی و احیاء) در حساب‌های ملّی. 

۱۱ـ حمایت و تشویق سرمایه‌گذاری‌ها و فناوری‌های سازگار با محیط زیست با استفاده از ابزارهای مناسب از جمله عوارض و مالیات سبز. 

۱۲ـ تدوین منشور اخلاق محیط زیست و ترویج و نهادینه سازی فرهنگ و اخلاق زیست محیطی مبتنی بر ارزش‌ها و الگوهای سازنده ایرانی ـ اسلامی. 

۱۳ـ ارتقاء مطالعات و تحقیقات علمی و بهره‌مندی از فناوری‌های نوآورانه زیست محیطی و تجارب سازنده بومی در زمینه حفظ تعادل زیست بوم‌ها و پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست. 

۱۴ـ گسترش سطح آگاهی، دانش و بینش زیست محیطی جامعه و تقویت فرهنگ و معارف دینیِ مشارکت و مسؤولیت‌پذیری اجتماعی بویژه امر به معروف و نهی از منکر برای حفظ محیط زیست در تمام سطوح و اقشار جامعه. 

۱۵ـ تقویت دیپلماسی محیط زیست با: 

۱ـ۱۵ـ تلاش برای ایجاد و تقویت نهادهای منطقه‌ای برای مقابله با گرد و غبار و آلودگی‌های آبی. 

۲ـ۱۵ـ توسعه مناسبات و جلب مشارکت و همکاری‌های هدفمند و تأثیرگذار دوجانبه، چندجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی در زمینه محیط زیست. 

۳ـ۱۵ـ بهره‌گیری مؤثر از فرصت‌ها و مشوق‌های بین‌المللی در حرکت به سوی اقتصاد کم کربن و تسهیل انتقال و توسعه فناوری‌ها و نوآوری‌های مرتبط.طبقه بندی: بیانات مقام معظم رهبری،امام خامنه ای (مدظله العالی)،
برچسب ها: امام خامنه ای، رهبرمعظم انقلاب، سیاست های کلی محیط زیست،

تاریخ : سه شنبه 26 آبان 1394 | 08:40 ب.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
جلسه ستاد هماهنگی وپشتیبانی اعزام راهیان نور شهرستان کنگاور به مناطق جنگی غرب کشور در اداره آموزش وپرورش کنگاور باحضور فرمانده ناحیه مقاومت سرهنگ علی حیدرنژاد و مدیرآموزش وپرورش دکتر صادق رشتیانی ودیگر اعضاء برگزار گردید.

در این جلسه مدیرآموزش وپرورش دکترصادق رشتیانی اظهار داشت: اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی اهمیت زیادی دارد و برای نسل جوان و نسل بعد از انقلاب ما که در آن فضا قرار می گیرند تاثیر معنوی بسیاری می تواند داشته باشد.

دکتر رشتیانی افزود: ما باید با تمام توان و با بهره گیری از ظرفیت های دستگاههای اجرایی در این راستا اقدام نمائیم تا بتوانیم جوانان خودمان را با فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ رزمندگان آشنا کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون نیز وظیفه درست ما حفظ و انتشار این فرهنگ است و یکی از شیوه های درست، اعزام کاروانهای راهیان نور به مناطق جنگی است.

درادامه فرمانده سپاه کنگاور گفت: رزمندگان ما در جبهه های نبرد حق علیه باطل همواره با هدف جهاد در راه خدا ودفاع از اسلام درسنگرها حضور می یافتند.

وی فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس زیارت گاه عاشقان جهاد و شهادت است.

حیدرنژاد در بخش پایانی سخنانش تاکید کرد: ما باید راه شهداء و ایثار گری های رزمندگان در جبهه های نبرد را ادامه دهیم و با همان فضیلت که بسیجیان ما در این مسیر عزم راسخ داشتند این هدف را محقق سازیم تا در مقابل قدرتهای بیگانه قد علم کنیم.

گفتنی است: تعداد زائران راهیان نور که از شهرستان کنگاور به مناطق غرب کشور در اولین مرحله اعزام می شوند 302 نفر می باشند.
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: راهیان نور، جلسه هماهنگی وپشتیبانی،

تاریخ : یکشنبه 24 آبان 1394 | 12:17 ب.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری فرمودند: متأسفانه برخی که خود دانشگاهی هستند، در دانشگاه‌ها به دانشجویان می‌گویند این پیشرفت‌های علمی دروغ است! اگر نادرست است، پس چرا مرکز تحقیقات رژیم صهیونیستی از پیشرفت علمی ایران ابراز نگرانی می‌کند؟


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار رؤسای دانشگاهها، مراکز و مؤسسات آموزش عالی، پارک های علم و فناوری و مراکز پژوهشی کشور ضمن تبیین مسبوط تاریخ و میراث و تجربه علمی کشور در دوران قبل و بعد از اسلام و جایگاه و نقش دانشگاهها در تاریخ معاصر بویژه در نهضت اسلامی و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بر لزوم برنامه ریزی دانشگاهها و مراکز علمی برای استفاده از میراث و تجارب علمی متراکم، بمنظور نقش آفرینی در ایجاد «تمدن نوین اسلامی» تأکید کردند و گفتند: نیازسنجی علمی برای حال و آینده، جلوگیری از کاهش سرعت پیشرفت علمی، اجرای دقیق نقشه جامع علمی، توجه به کیفیت در آموزش عالی، پیگیری جدی ارتباط دانشگاه و صنعت، نقش آفرینی دانشگاهها در اقتصاد مقاومتی، گسترش فضای فرهنگ ایمانی و اسلامی، عمق بخشی بصیرت دینی و سیاسی، و میدان دادن به دانشجویان و اساتید ارزشی، انقلابی و متدین، از لوازم نقش آفرینی دانشگاهها در شکل گیری تمدن نوین اسلامی است.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار جلسات با دانشگاهیان را یکی از بهترین و شیرین ترین جلسات توصیف کردند و با اشاره به جایگاه علم به عنوان ابزار پیشرفت و اقتدار، افزودند: دانشگاه مهمترین مرکز تربیت مدیران آینده کشور است به گونه ای که عملکرد مناسب و یا غیر مناسب دانشگاهها در این زمینه، آینده کشور را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

حضرت آیت الله خامنه ای به سابقه طولانی پرورش و تربیت بزرگان و نخبگان علمی در ایران، همچون ابن سینا، فارابی، زکریای رازی، خوارزمی، و تعداد زیاد دیگری از نام آوران علمی در عرصه های مختلف اشاره و خاطرنشان کردند: ایران در طول تاریخ، قلّه تولید فکر و علم بوده است و این روند تا قبل از دوران قاجار و پهلوی ادامه داشت.

ایشان گفتند: متأسفانه در دوران قاجار و پهلوی، حرکت علمی کشور به دلایل خاص متوقف شد و در زمانیکه دوران شکوفایی علمی در اروپا بود، ما نتوانستیم از استعدادها و زمینه های علمی و اخلاق علمی خود استفاده کنیم، بنابراین از حرکت علمی دنیا عقب ماندیم.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه ریزی غربی ها برای کشورهای باصطلاح جهان سوم، بمنظور تربیت مدیرانی براساس تفکر و سبک زندگی غربی از طریق دانشگاهها افزودند: آنها در اجرای این طراحی خود در ایران، به دلیل هویت ایرانی و همچنین گسترش و تعمیق تفکرات اسلامی و دینی در میان دانشجویان و دانشگاهیان با مشکل مواجه شدند و بعد از نهضت اسلامی در سال 1341 نیز یک حرکت عظیم و رو به رشد دینی در دانشگاهها آغاز شد.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: پیروزی انقلاب اسلامی که همچون زلزله ای برای دنیای غرب و شرق آن روز بود، تأثیر بسیار زیادی در دانشگاهها گذاشت و بسیاری از فداکارترین و صادق ترین یاران انقلاب از متن دانشگاهها بودند.

ایشان با اشاره به شرایط دانشگاهها در 37 سال گذشته و فراز و فرودها و حضور سلایق گوناگون داخل نظام و جریانهای مختلف فکری در دانشگاهها، خاطرنشان کردند: اکنون مهمترین سؤال این است که دانشگاهها با استفاده از این میراث تاریخی و علمی و تجربه گرانقدر انقلاب اسلامی، چگونه می توانند در شکل گیری «تمدن نوین اسلامی» که همان «جامعه آرمانی اسلام» است، نقش آفرینی کنند.

رهبر انقلاب اسلامی، مسئولان آموزش عالی و رؤسای دانشگاهها و مراکز علمی را به تفکر و تعمق در این خصوص فراخواندند و گفتند: باید تمام برنامه ها و مسیر حرکت دانشگاهها در جهت نقش آفرینی در ایجاد تمدن نوین اسلامی باشد.

حضرت آیت الله خامنه ای لازمه حرکت در این مسیر را، اطلاع دقیق و میدانی مسئولان وزارت علوم و بهداشت از شرایط واقعی دانشگاهها دانستند و تأکید کردند: نباید فقط به گزارش ها بسنده کرد بلکه باید خروجی ها را بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد تا متوجه شد که اهداف مورد نظر تا چه حد محقق شده اند.

ایشان وجود نیروهای مستعد را برای حرکت علمی، مهم خواندند و خاطرنشان کردند: مهمتر از نیروهای مستعد، جهت گیری علمی است، زیرا اگر جهت گیری علمی، صحیح و در چارچوب اخلاق و معنویت نباشد، تبعات زیادی را بوجود خواهد آورد.

رهبر انقلاب اسلامی، «استعمار» و «بمب اتم» را دو نمونه تاریخی از نتایج قرار گرفتن علم در مسیر غلط دانستند و افزودند: باید همواره مراقب باشیم تا اخلاق و معنویت در کنار علم قرار گیرد.

حضرت آیت الله خامنه ای «نیاز سنجی علمی» برای حال و آینده کشور را بسیار ضروری خواندند و گفتند: در حرکت علمی باید نیازهای فعلی و نیازهای آینده کشور مد نظر قرار گیرند و در رشته هایی سرمایه گذاری شود که مورد نیاز کشور است.

ایشان جهت دهی به مقالات علمی و پایان نامه های دکترا در چارچوب نیازهای فعلی و آینده کشور را موضوعی مهم دانستند و افزودند: دانش هسته ای از جمله موضوعات مورد نیاز کشور است که از سالها پیش بر روی آن سرمایه گذاری شد زیرا اگر امکان استفاده از نفت نباشد و یا ذخایر نفت به پایان برسد قطعاً نیازمند انرژی جایگزین هستیم.

رهبر انقلاب اسلامی بار دیگر به موضوع تولید اورانیوم بیست درصد به دست دانشمندان جوان ایرانی اشاره کردند و گفتند: در مقطعی سوخت راکتور تهران که برای تولید رادیو دارو است، رو به پایان بود و غربی ها شروط خفت باری برای تحویل این سوخت مطرح کردند اما جوانان با استعداد و مؤمن ما با تلاش شبانه روزی، اورانیوم بیست درصد را تولید و نیاز کشور را برطرف کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه سخت ترین مرحله غنی سازی اورانیوم، تا میزان بیست درصد است و دستیابی به غنی سازی بالاتر از آن تا نود و نه درصد براحتی امکان پذیر است، گفتند: علت دستپاچگی غربی ها در قضیه هسته ای، همین موضوع بود . البته اگر آنها همان موقع سوخت راکتور تهران را تحویل می دادند، ما به دنبال غنی سازی بیست درصد نمی رفتیم.

ایشان در جمع بندی این بخش از سخنان خود خاطرنشان کردند: نیاز سنجی علمی و سرمایه گذاری برروی دانش مورد نیاز کشور بسیار مهم است و باید همواره مدنظر قرار گیرد.

رهبر انقلاب اسلامی، «سرعت پیشرفت علمی» را برای جبران عقب ماندگی ها و همچنین استمرار حرکت علمی، بسیار ضروری و اساسی خواندند و گفتند: متأسفانه برخی که خود دانشگاهی هستند، در دانشگاهها به دانشجویان می گویند که این پیشرفتهای علمی دروغ است! اگرنادرست است، پس چرا مرکز تحقیقات رژیم صهیونیستی از پیشرفت علمی ایران ابراز نگرانی می کند؟

ایشان با اشاره به عقب ماندگی تاریخی علمی کشور، تأکید کردند: اگر سرعت پیشرفت علمی کشور کم شود، فاصله ما با حرکت علمی دنیا بیشتر خواهد شد، بنابراین باید سرعت پیشرفت خود را حفظ کنیم.

رهبر انقلاب اسلامی پژوهش محور شدن دانشگاهها، اجرای دقیق نقشه جامع علمی کشور، توجه به کیفیت آموزش عالی و تعیین شاخص های دقیق و منطبق با واقعیات، و ارتباط دانشگاه با صنعت را مورد تأکید قرار دادند و گفتند: یکی از راههای ایجاد اشتغال برای دانش آموختگان دانشگاهها، برقراری ارتباط میان صنعت و دانشگاه است که لازمه این موضوع هم، برنامه ریزی وزرای مربوطه و ایجاد همکاری جامع میان دانشگاهها و صنعت در بخش های دولتی و غیردولتی است.

حضرت آیت الله خامنه ای به لزوم نقش آفرینی دانشگاهها در اقتصاد مقاومتی از طریق شرکت های دانش بنیان نیز اشاره و درخصوص اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کردند: درخصوص اجرای اقتصاد مقاومتی آن چیزی که باید اتفاق بیفتد هنوز اتفاق نیفتاده است و مسئولان دولتی تازه، گزارشی درباره برنامه های در نظر گرفته شده برای اجرای اقتصاد مقاومتی به من داده اند.

ایشان در ادامه به موضوع مسائل فرهنگی در دانشگاهها نیز اشاره کردند و با انتقاد از برخی اقدامات انجام گرفته، گفتند: برخی کار فرهنگی را با کنسرت و اردوهای مختلط اشتباه گرفته اند و برای توجیه کار غلط خود می گویند، دانشجویان باید شاد باشند!

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: شاد بودن برای هر محیطی خوب است، اما به چه قیمتی؟ به قیمت برگزاری مراسم و اردوهای مختلط؟ مگر غربی ها از اختلاط چه بهره ای جز جنایات کنونی جنسی برده اند که ما بدنبال پیروی از همان شیوه ها هستیم.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه کار فرهنگی ماهیت دیگری دارد، گفتند: مسئولین فرهنگی دانشگاهها بفهمند چه می کنند؟ کار فرهنگی صحیح این است که انسان مؤمن، متخلق، انقلابی، معتقد به آرمانها، دوستدار کشور و نظام اسلامی و دارای بصیرت و عمق دینی و سیاسی تربیت شود.

ایشان بصیرت دینی و سیاسی را برای جوانان و جلوگیری از لغزشها بسیار مهم خواندند و خاطرنشان کردند: علت لغزش بسیاری از افراد در فتنه 88 ، که انسانهای بدی هم نبودند، نداشتن بصیرت بود. هنگامی که طرف مقابل می گوید «انتخابات بهانه است و اصل نظام نشانه است»، فرد معتقد به نظام چه باید بکند؟ اگر بصیرت نباشد، وظیفه ی لحظه ی نیاز انجام نخواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی، ایجاد اعتماد به نفس و امید به آینده در میان جوانان را از دیگر کارهای فرهنگی لازم در دانشگاهها برشمردند و گفتند: در کشور نقاط امیدواری بسیار زیاد است که از جمله آنها ظرفیت های فراوان و موقعیت و اقتدار کنونی کشور است.

حضرت آیت الله خامنه ای خود کم بینی را بزرگترین خطر خواندند و افزودند: خود کم بینی و دست کم گرفتن توانایی و قدرت ملت و کشور باعث می شود، در شرایطی که همه به قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه، اذعان دارند، فردی در داخل بگوید «ما کسی نیستیم و منزوی هستیم!»

ایشان تربیت جوانان معقتد به استقلال فکری، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی را از دیگر کارهای فرهنگی لازم در دانشگاهها دانستند و گفتند: خبرهایی که به من از برخی دانشگاهها می رسد و امیدوارم که درست نباشند، بر خلاف این موارد است بگونه ای که تشکل های مؤمن و انقلابی و خوش فکر را تحت فشار قرار می دهند.

رهبر انقلاب اسلامی خطاب به مسئولان وزارت علوم و بهداشت و رؤسای دانشگاهها تأکید کردند: باید به جوانهای انقلابی و مؤمن، خوش روحیه، متدین و دارای عزت نفس میدان بدهید بگونه ای که فضا دست آنها باشد.

حضرت آیت الله خامنه ای در جمع‌بندی سخنانشان، با اشاره به علاقه دیرین و فراوان خود به دانشگاه و جامعه دانشگاهی، خاطرنشان کردند: امروز دانشگاه و دانشجو آماج بزرگترین توطئه‌هاست و دشمنان کشور از حضور دانشگاهیان با روحیه انقلابی و تهاجمی در میدان و برهم زدن خط قرمزهای آنان و بالا بردن پرچم علم و پر رنگ کردن شعارهای انقلابی وحشت دارند و برای مقابله با این حرکت برنامه‌ریزی و هزینه‌های سنگینی می‌کنند.

ایشان به تغییر روشهای استعماری در دوره کنونی اشاره کردند و افزودند: سلطه‌گران اکنون به دنبال این هستند که تفکر عناصر فعال، هوشمند و نخبه یک کشور را به نحوی تغییر دهند که این عناصر، اهداف آنان را برآورده کنند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین با تأکید بر ضروت ترویج ارزشها در محیطهای دانشگاهی، گفتند: باید به دغدغه دانشجویان ارزشی و انقلابی و همچنین هزاران نفر از اساتید مؤمن و انقلابی که امروز در دانشگاهها هستند، توجه کرد و از این اساتید قدردانی و قدرشناسی کرد.

پیش از بیانات رهبر انقلاب اسلامی، دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری توجه به اقتصاد دانش بنیان و تولید ثروت از علم و فناوری را سرآمد برنامه‌های این وزارتخانه در حوزه اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: تهیه و تصویب سند اقتصاد مقاومتی، بازنگری و اصلاح برنامه های درسی، همکاری با بخش‌های صنعتی و خدماتی کشور، اهتمام به اجرای سند دانشگاه اسلامی، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و تعمیق و ترویج فضای دینی و انقلابی در دانشگاه ها از مهمترین اقدامات و رویکردهای وزارت علوم بوده است.

همچنین دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رتبه پزشکی ایران از نظر تعداد مقالات را در منطقه اول و در جهان 24 اعلام کرد و افزود: کسب مرجعیت علمی در منطقه و حضور موثر در عرصه های بین المللی، توجه به طب سنتی و ملی و اخلاق پزشکی، ایجاد دانشکده طب و دین، رعایت حقوق بیماران و ایجاد بیمارستان های ویژه بانوان در دستور کار وزارت بهداشت است.
طبقه بندی: بیانات مقام معظم رهبری،امام خامنه ای (مدظله العالی)،
برچسب ها: مقام معظم رهبری، امام خامنه ای(مدظله العالی)، رؤسای دانشگاه ها،

تاریخ : جمعه 22 آبان 1394 | 12:13 ق.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با یکی از دانش آموزان بسیجی نخبه در زمینه فرهنگی شهرستان کنگاور گفتگویی کردیم که در ادامه می خوانیم.

لطفا ضمن معرفی خودتان سوابق علمی را که دارید بیان کنید ؟
علی خزایی هستم متولد 1377 و در پایه دوم دبیرستان رشته ریاضی فیزیک مشغول تحصیل هستم. سه ساله درعرصه بسیج عضوقشرورئیس قشردانش آموزی هستم ودرستادامربه معروف ونهی ازمنکر نیز عضووفعالیت می کنم.

نظر شما در مورد برنامه های اجرایی بسیج دانش آموزی چیست؟

خوبه ، بدنیست ؛ می تونه بهترم باشه

بهترین خاطره ایی که از برنامه های اجرایی بسیج داشتید را بیان کنید؟
بهترین خاطره من مربوط به دوره ی طرح ولایت است که از طرف بسیج دانش آموزی برای 3 روز به اردوگاه شهید باهنرکرمانشاه رفتیم در این اردو ضمن بهره از کلاس های مختلف جزء بهترین اردوهای بود که رفتم.

آیا در راهپیمایی 13 آبان شرکت  کردید و توصیف شما از این روز چیست ؟
بله شرکت کردم.دانش آموزان با حضورخودشون یک سیلی محکم توصورت آمریکا زدند. وامسال هم با حضورپرشورشون به آمریکا فهماندند که هرچه سیاست مداران ما با آمریکا سازش کنند ولی ما با آنها سازش نمی کنیم وآمریکا را دشمن اول وآخرخود می دانیم وهیچ وقت پشت رهبر را خالی نمی کنیم.

در پایان اگه حرف نگفته ایی دارید بفرمایید ؟

انشاءاله تمام این فعالیتها وکارهای فرهنگی ، بصیرتی که در بسیج انجام می دهیم در راستای کمک به امام زمان(عج) باشد ودرفرج ایشان مؤثرباشد.
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: مصاحبه، دانش آموزبسیجی،

تاریخ : پنجشنبه 14 آبان 1394 | 11:00 ق.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات


به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با یکی از دانش آموزان بسیجی نخبه در زمینه علمی شهرستان کنگاور گفتگویی کردیم که در ادامه می خوانیم.

لطفا ضمن معرفی خودتان سوابق علمی را که دارید بیان کنید ؟
امیراحسان احمدیان هستم متولد 1377 و در پایه دوم دبیرستان رشته علو م تجربی مشغول تحصیل هستم. در مسابقات علمی و فرهنگی مقام اول شهرستان کنگاور را کسب کردم

نظر شما در مورد برنامه های اجرایی بسیج دانش آموزی چیست؟

خوبه؛ بسیج دانش آموزی اگربه معنای واقعی کلمه درمدارس به کارگرفته شودواز این پتانسیل عظیم به نحوشایسته ای استفاده شودبدون شک می تواند درخدمت به نظام وانقلاب بسیارمؤثرواقع شود.

بهترین خاطره ایی که از برنامه های اجرایی بسیج داشتید را بیان کنید؟
بهترین خاطره من مربوط به دوره ی طرح ولایت است که از طرف بسیج دانش آموزی برای 3 روز به اردوگاه شهید باهنرکرمانشاه رفتیم در این اردو ضمن بهره از کلاس های مختلف جزء بهترین اردوهای بود که رفتم.

آیا در راهپیمایی 13 آبان شرکت  کردید و توصیف شما از این روز چیست ؟
بله شرکت کردم. 13سیزدهم آبان به همه ی مستضعفان آموخت که می توانند چپاول گران را به زباله دان تاریخ بسپارند. سیزده آبان به مسلمانان آموخت که در معبد انسانیت، آزادنه و آگاهانه در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید، به نماز بایستند، تنها در برابر «اللّه » به کرنش و سجود بنشینند و جز او، همه را طرد کنند. واقعه ی سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.

در ادامه با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب: جوان‌های ما باید بیدار باشند؛ جمهوری اسلامی به برکت تمسک به اسلام و تکیه‌ی به مردم نه فقط ثبات دارد و ایستادگی کرده که پیشرفت دارد/ در همین مذاکرات هسته‌ای این پیشرفت ملت ایران بود که قدرت‌های مدعی را وادار کرد دست در دست هم بدهند و در مقابل ملت ایران بنشینند و آن تدابیر خصمانه را به کار ببرند تا بلکه ملت ایران را از کار بیندازند؛ این قدرت ملت ایران است.

توصیه‌ام به جوانها این است که اوّلاً جوانهای دانشجو و دانش‌آموز تحصیلات را خوب دنبال بکنند. علم وسیله‌ی قدرت است؛ یکی از مهم‌ترین مؤلّفه‌های قدرت ملّی، عبارت است از دانش؛ علم را دنبال بکنند؛ اهداف عمومی را بر خواسته‌های شخصی مقدّم بدارند؛ بصیرت خودشان را نسبت به اوضاع کنونی، نسبت به گذشته‌ی تاریخیِ نزدیک، روزبه‌روز افزایش بدهند و بتوانند صحنه‌ی امروز دنیا را مشاهده بکنند.

در پایان اگه حرف نگفته ایی دارید بفرمایید ؟

دانش آموزان دیروز در ۱۳ آبان ۵۷ با فریادهای دشمن سوز و جنگ و گریز خیابانی و سرانجام شهادت خویش انقلاب را شتاب بخشیدند و به پیروزی رساندند. در زمان دفاع مقدس نیز دانش آموزان بسیجی در جبهه های حق علیه باطل پیش تاختند و حماسه هایی بزرگ و جاودانه رقم زدند. تا جایی که امام بوسه بر بازوان آنها را افتخار خود می دانست. اما دانش آموزان امروز باید با حضور پرشور خود در تمام صحنه ها و از طریق شناخت جهان متحوّل امروز و با تکیه بر ایمان و اعتقاد خویش در اعتلای روحی، فکری و عملی خویش تلاش کنندو از خداوند می خواهم سایه رهبر بزرگوارمان تا انقلاب آقا امام زمان (عج)  بر سرمان مستدام باشد .انشاءاله با فعالیت هایی که انجام می دهیم سعی کنیم فردمؤثری برای کشور باشیم.
طبقه بندی: خبر،

تاریخ : پنجشنبه 14 آبان 1394 | 10:58 ق.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
مزار پاک و مطهر شهدای شهر کنگاورامروز بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی غبار روبی و عطر افشانی شد.

این مراسم با حضور آقای خزایی مقدم معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کنگاور، سرگردعبدالحسینی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی و دانش آموزان بسیجی برگزار شد.

خزایی مقدم معاون پرورشی اداره آموزش پرورش کنگاور ضمن عرض تسلیت بمناسبت ماه محرم و سالروز شهادت حسین فهمیده دانش آموز بسیجی که با نثار جان خود از کیان دین و کشور پاسداری کرد، گفت: ما رهروان آن نوجوان 13 ساله هستیم که وجود خود را برای حفظ اسلام فدا کرد.

وی افزود: رهروان انسانهای پاکی که از دامن های پاک بوجود آمدند و با شهادت خود همچون سرور آزادگان عالم اباعبدالله الحسین (ع) به جهان درس آزادگی دادند.

معاون پرورشی اداره آموزش پرورش کنگاور اظهار داشت: درس ایثار و آزادگی در مکتب شهادت میسر است و خدا را شکر که دفتر شهادت هنوز باز است و پویندگان این راه به فیض عظیم شهادت نایل می شوند.

در خاتمه نیز دانش آموزان با نثار فاتحه به ارواح پاک شهیدان با گلاب ناب مزار شهداء را شستشو کردند

طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: غبارروبی مزارشهداء، عطرافشانی، دانش آموزان کنگاوری،

تاریخ : چهارشنبه 13 آبان 1394 | 04:31 ب.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
مراسم یوم الله 13 آبان، صبح امروز با حضور شخصیت‌های شاخص شهرستان و خیل عظیم مردم  ودانش آموزان همیشه در صحنه شهرستان کنگاور، از میدان امام(ره) آغاز شد.

در این مراسم با در دست داشتن پرچم های ایران و یا حسین و لبیک یا خامنه ای مسیر راهپیمایی را پیمودند و در محل تجمع با شعار های ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و ای رهبر آزاده آماده ایم آماده بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و شهدا دوباره بیعت کردند.

درمحل تجمع بعدار تلاوت چندازکلام ا... مجید و سرودجمهوری اسلامی ایران، گروه سرود دانش آموزان ، سرودآمریکاآمریکاننگ به نیرنگ تو راخواندن وسایردانش آموزان نیز باآنها تکرارکردند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین وحیداحمدی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان درمورد :نبردحق درمقابل استکبار تا پیروزی ادامه خواهد داشت
بیاناتی را ایراد نمودند.
 
حجت الاسلام وحید احمدی طی سخنانی در راهپیمایی پرشکوه 13 آبان در شهرستان کنگاور این روز را یادآور اتفاقات بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: این روز یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران بود ودر نهایت مبارزه ی ضد آمریکایی مردم ایران، ابعاد جدیدتری پیدا کرد.

ایشان استکبارکه نماد آن آمریکاست  را همان طاقوت دانست و اظهار داشت: مگر مردم نمی بینند که چه اتفاقات ناخوشایندی در منطقه افتاده و از گذشته میلیون ها انسان در سراسر دنیا اسیر زیاده خواهی ها و خود محوری های استکبار شده اندو در خون غلتیده اند؛ همچنان که امروزه کشور های اسلامی به دست عده ای خود فروخته و فاسق به جنگ و خونریزی کشیده شده اند که همه اینها ریشه در استکبار دارد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اظهار داشت: همانطور که ایشان در روز گذشته فرمودند این مبارزه با استکبار متکی به عقل و منطق و پشتیبانی علمی است به استناد تلاش های آمریکا در دوران انقلاب برای سرکوب نظام جمهوری اسلامی می باشد که از هیچ نقشه ای کوتاهی نکرد و بحمدلله نتوانست کاری از پیش ببرد.

در پایان مراسم بیانیه 13 آبان قرائت شد که پس از هر بند دانش آموزان ومردم شعار الله اکبر خامنه ای رهبر سر دادند.

در ادامه تصاویر این روزبیادماندنی وحضورپرشوردانش آموزان را می بینیم.

طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: 13آبان، روزدانش آموز، راهپیمایی 13آبان،

تاریخ : چهارشنبه 13 آبان 1394 | 12:49 ب.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
تاریخ : چهارشنبه 13 آبان 1394 | 12:28 ق.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات

مگر مبارزه با استکبار تعطیل پذیر است! مبارزه با استکبار مبارزه ی با نظام سلطه تعطیل پذیر نیست، جزو کارهای اساسی است، جزو مبانی انقلاب است، یعنی اگر مبارزه با استکبار نباشد، ما اصلا تابع قرآن نیستیم. بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان 20/4/1394

13 آبان ماه در تاریخ معاصر ایران مصادف است با تبعید حضرت امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه در سال 1343،شهادت جمع کثیری از دانشجویان و دانش آموزان بدست رژیم ستم شاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 1358 ، حوادثی تاریخ ساز كه شعار مبارزه ایرانیان غیور و غیرتمند علیه قدرتهایی زورگو و سلطه جو بویژه آمریكای جنایتكار و تجاورزگر و جهاد بی امان و خستگی ناپذیر آنان برای دفاع از ارزشهای متعالی و سعادتبخش دینی ، ملی و انقلابی را همواره در معرض جهانیان قرار داده است .

ما دانش آموزان بسیجی استان کرمانشاه اعلام می کنیم آمریكا این شیطان بزرگ عامل اصلی گرفتاریهای جهان اسلامی و منشأ فتنه و توطئه علیه نظام و انقلاب اسلامی است و در میدان جدیدی كه قدرتهای خیره سر و زورگو تحت سیطره و راهبری آمریكا برای جنگ نرم علیه ایران گشوده اند با حضور عالمانه و فداكارانه خود همانند هشت سال دفاع مقدس با اطاعت و حمایت از ولی فقیه خود ، شكست سختی به دشمنان نادان و ناتوان خود تحمیل خواهیم كرد.

ما دانش آموزان بسیجی اشهرستان کنگاور با حضور خود در 13 آبانماه در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی و باقلبی مالامال از عشق به اسلام و ولایت فقیه و ایران عزیز و نفرتی سرشار از ظلم و ستم ستمگران و چپاولگران منطقه ای و بین الملی از آحاد و اقشار مختلف شهرستان کنگاور به ویژه نسل آینده ساز جوان كشور برای حضور پرشور و گسترده در مراسم گرامیداشت 13 آبانماه و روز مبارزه ملی با استكبار جهانی و نمایش تجدید میثاق ایرانیان با آرمانهای امام (ره) و بیعت مجددد با ولایت فقیه و رهبر حكیم فرزانه انقلاب اسلامی بر هوشیاری مردم در برخورد با شیطنت و فتنه انگیزی فریب خوردگان تأكید می نمائیم .
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: بیانیه، بیانیه دانش آموزی،

تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394 | 05:28 ب.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات

به گزارش حوزه بسیج دانش آموزی،این یادواره با حضور سرگردعبدالحسینی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی و حاج یدالله سعیدمنش فرهنگی بازنشسته اداره آموزش وپرورش ودانش آموزان در دبیرستان حلیمه سعدیه برگزار شد.

صبح امروز در یادواره شهدای دانش آموز حاج یدالله سعیدمنش از شهدا به عنوان انسان‌های هنرمندی یاد کرد که به بالاترین سطح انتخاب درست بهره‌مندی از دنیا و آخرت رسیده‌اند و اظهار داشت: شهدا در دنیا با فرار از گناه قدم در راه مبارزه حق علیه باطل گذاشتند.

وی با عرض تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفایش و گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت عاملی مهم برای رسیدن به پیشرفت و توسعه پایدار است.

یدالله سعیدمنش به نقش شهدای دانش آموز در دوران جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: دانش آموزان و نونهالان انقلاب اسلامی با ترک سنگر علم و دانش در سنگر دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن حضور پیدا کردند و در مقابل دشمن عرض اندام کرده و جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند.

سعیدمنش سپس به نقش و تکلیف دانش آموزان امروز پرداخت و تأکید کرد: دشمنان بعد از جنگ نظامی سراغ جنگ فرهنگی و جنگ نرم آمدند تا بلکه بتوانند با جنگ نرم باورها و اعتقادات دانش آموزان ما را سست و متزلزل کنند.

وی تصریح کرد: اما دانش آموزان ما با الگوپذیری از شهید فهمیده، ایستادگی در مقابل دشمن را تکلیف و مشق خود قرار داده و رهنمودها و تدابیر رهبر معظم انقلاب که از دانش آموزان تحصیل، تهذیب و ورزش را انتظار دارند را با جان و دل به مرحله عمل رساندند.

سعیدمنش بهترین شیوه مقابله با جنگ نرم دشمن را ارتقای تحصیلی، پیشرفت علمی و بینش عمیق سیاسی و معرفتی در بین دانش آموزان دانست.

وی فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره ای را یک  چالش جدی پیش روی دانش آموزان برشمرد و برگزاری یادواره شهدا را به نحوی که در شان و جایگاه شهدا باشد ضروری دانست و گفت: شهدا سند افتخار و عزت کشور هستند و باید به این سند عزت و افتخار بالید.

یدالله سعیدمنش در این مراسم به بیان خاطراتی از رشادت و ایثار دانش آموزان رزمنده در دفاع مقدس پرداخت.

طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: یادواره شهداء، بسیج دانش آموزی،

تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394 | 12:02 ب.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
به گزارش خبرنگارافتخاری حوزه بسیج دانش آموزی؛بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی نمایشگاه عکس وهنرهای تجسمی در واحدمقاومت پویندگان حکیمه برپاگردیده است.
امروزصبح فرمانده حوزه بسیج دانش آموزان بهمراه معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش ازاین نمایشگاه بازدیدبعمل آوردند.
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی سرگردعبدالحسینی درمورد برپایی نمایشگاه اظهارداشت:
شکل‌گیری بسیج دانش‌آموزی به دوران 8 سال دفاع مقدس باز می‌گردد که دشمن تمام توان خود را برای از بین بردن توان مردمی و نظامی ملت ایران به کار برد ولی در برابر اراده پولادین ملت ولایتمدار ایران اسلامی که در صفوف منظم و مستحکم در مسیر ولایت گام نهادند، شکست سختی خورد.

وی بابیان اینکه اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی شهدا و ایثارگران است، افزود: خیل عظیمی از شهدای والامقام جنگ تحمیلی، دانش آموزانی هستند که با جان و دل در جبهه های حق علیه باطل به نبرد با متجاوزان پرداختند.

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی بیان کرد: امروز در سایه رشادت‌های همان جوانان و دانش آموزان است که نظام اسلامی می تواند با عزت و افتخار در عرصه های جهانی و بین المللی حاضر شود.

سرگردعبدالحسینی با اشاره به رشادت‌های شهدا و به ویژه شهدا دانش‌آموزی در پیروزی ملت ایران علیه دشمنان گفت: شهیدان ایران اسلامی با جان فشانی‌های خود توانستند توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده و با خون خود سبب ساز پایندگی واعتلای ملت بزرگ ایران شوند.


طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: نمایشگاه، هفته بسیج دانش آموزی،

تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394 | 11:10 ق.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی مسابقه روزنامه دیواری در دبیرستانهای سراسر شهرستان کنگاور برگزارشد .
مسئولیت داوری این مسابقه با واحدمقاومت معراج بود، بعدازبه نمایش گذاشتن روزنامه های برتر به دانش آموزان برتر که بهترین روزنامه را تدارک دیده بودند جوایزی اهداء شد.
در ادامه تصاویر بخشی از روزنامه های دانش آموزان است.


طبقه بندی: خبر، مسابقات دانش آموزی،
برچسب ها: روزنامه نگاری، روزنامه دیواری،

تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394 | 10:10 ق.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی ؛دانش آموزان دبیرستان دخترانه دوره اول و دوم در محل یادمان شهداء شهرستان حضور یافته و با آرمانهای شهداء تجدید میثاق نمودند.
دراین مراسم که به همت حوزه بسیج دانش آموزی تدارک دیده شده بود، دانش آموزان ضمن عزاداری درسوگ سرور شهیدان امام حسین(ع)باگرامیداشت هفته بسیج باشهدای هشت سال دفاع مقدس میثاق مجدد بستند.طبقه بندی: خبر،

تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394 | 09:56 ق.ظ | نویسنده : بسیج دانش آموزی | نظرات

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

  • آنکولوژی | اخبار وب | تیم بلاگ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic